
De vrienden besluiten om terug te gaan naar het verleden, om Rosalind te redden. Het leven is niet leuk Zonder haar. Ze missen haar enorm. Maar eenmaal terug in het verleden, blijkt het niet gemakkelijk om het verleden te veranderen. Ze komen op bijzondere plekken terecht. Maar een duistere tovenaar lijkt alles te willen verwoesten. Hij stopt niet totdat hij alle Heksenzielen in zijn macht heeft.
Kunnen de vrienden elkaar redden, in leven houden en terugkeren naar het heden? Tegen zoveel krachtige magie, hebben ze het nog nooit opgenomen. Het lijkt echt onmogelijk te zijn.
Leuk nieuw personage vind ik het broertje van Rosalind. Een jongen die niet echt luistert, naar wat hem wordt opgedragen, maar wel heel goed in deze hechte groep past. De vrienden krijgen nu hulp van andere heksen ook. De magie spat van de pagina’s af.
Leest echt weer als een trein. Het verhaal dendert spannend door tot het einde. Een mooie afsluiter van deze goede trilogie. Leest heerlijk. Soms een paar Vlaamse woorden of zinnen, maar dat heeft zijn charme. Het past echt in het verhaal.
Het boek krijgt van mij 4****.
Het is voor de personages een emotionele rollercoaster. Olivia heeft ook persoonlijke problemen met haar krachten. Er iets aan de hand met haar heksenziel.